Life by You
cтвори життя своєї мрії
LIFE BY YOU

Сила створювати і бути сміливим

Життя прекрасне, коли у нас є на нього плани.
цветы

автор   писавa ANNA NOGAJ / АННА НОГАЙ  2017
 

Життя прекрасне, коли у нас є на нього плани.

Коли ми повною мірою приймаємо себе і контролюємо свої почуття. Кожна людина має потужну творчу силу і може зробити багато, якщо тільки наважиться на перший крок. Часто цей крок - у невідомість. Розкрити свій потенціал нелегко, але ми завжди повинні шукати шляхи до пробудження свого справжнього „я”.

Звичайно ж, вас будуть обмежувати різні страхи екзистенціальної природи, відсутність віри в себе, травми дитинства, і набуті вже у дорослому житті. Вам заважатимуть інші люди, роблячи це з заздрощів, іноді навіть з помсти. Страх паралізує і позбавляє тверезості мислення, але той, хто зуміє його приручити, зрозуміє, наскільки він помилявся, боячись ситуації, яку він сам створив у своїй уяві. Якщо ви хочете жити повним життям, ви повинні розкрити свою внутрішню красу і силу, яка дрімає в вас. Це іноді вимагає важкої, тривалої роботи серця і розуму, але кожна виграна битва принесе свої плоди і стане ще одним кроком на шляху духовного розвитку. Особливо важко стати на шлях істини в той період, коли ви проходите через якісь страждання - самотність, отруйні відносини, невдачі на навчанні або на роботі. Але, як відомо, в той час, коли нам дуже важко, ми сильніше хочемо щось змінити у своєму житті. Незважаючи на біль, виходьте на нову життєву дорогу і сміливо йдіть вперед, не озираючись. І тоді ви зможете створити свою унікальну реальність, барвисту, позбавлену сірих тонів.

Перший крок на шляху до самого себе - це очищення. Спробуйте викинути з серця і голови негативні емоції по відношенню до людей і світу. Намагайтеся не воскрешати минуле й дивитися вперед з надією. Другий крок - це знаходження мети і сенсу свого життя, хоча б маленького вогника, який буде розпалюватися все більше і більше по мірі наближення до поставленої мети. Тобто визначити, що ви хочете робити і чому, які у вас є таланти і як ви можете реалізувати свої мрії. І коли ви зробите для себе цей висновок, додайте до всіх ваших бажань віру і спокій - основу наполегливої діяльності. Потім почніть діяти. Без поспіху, з радістю та хорошим настроєм, незважаючи на перешкоди, які зустрінуться вам на шляху. Найімовірніше, після установки компаса вашої свідомості на новий шлях, на нове завдання, після першого кроку вперед ви відчуєте, що все починає складатися напрочуд добре, що, в кінці кінців, ви контролюєте своє життя і Всесвіт сприяє вам у досягненні наміченої мети. У вашому житті з'являються нові люди і перші результати роботи. Без ризику немає життя, без руху немає змін, без праці залишається порожнеча. Перспектива виходу з вузьких рамок спокійного життя, зі свого безпечного гніздечка може вас лякати, але проходження цього бар'єру принесе свої величезні плоди, знищить страх і пробудить в вас віру.

Важливий етап на шляху створення повного щастя життя - це смиренність по відношенню до інших людей. Кожен з нас є окремим островом, але ми пов'язані між собою різними відносинами. Зустрічаючи на шляху іншу людину, необхідно відкритися її баченню світу, зберігаючи при цьому свої погляди. Слід вслухатися в те, що говорять інші люди і з чим вони до вас приходять. Неможливо повністю зрозуміти самого себе, а тим більше іншу людину, але ви завжди можете прийняти її світогляд і почерпнути щось для себе. Під час спілкування з іншими людьми, особливо з близькими, часто виникає багато неприємних суперечек. Щоб не переживати їх занадто болісно, необхідно вміти дистанціюватися і намагатися зрозуміти точку зору іншої людини. Адже кожен може любити сильно, але кожен по-своєму, правда? Не завжди у відповідності до вашого поняття любові. З кожної такої конфронтації може виникнути багато хорошого і вплинути на духовний розвиток обох сторін. Якщо ви хочете зруйнувати свій захисний панцир, ставтеся до інших так, як би ви хотіли, щоб ставилися до вас. Тому що добро завжди повертається, як і зло.

Ще одним, дуже важливим елементом вашої життєвої дороги є, звичайно ж, любов. Найважливіше - це полюбити самого себе, і тільки потім ви будете в змозі подарувати це відчуття іншій людині. Коли ви полюбите себе, інші люди почнуть сприймати вас як людину надійну і свідому. В іншому випадку, ви будете ранити інших, тому що вам погано, ви будете заздрити іншим, тому що ви не можете бути так само щасливі або спокійні, як інші. Людина, яка любить себе, знаходиться в повній гармонії з самою собою і може ділитися цією радістю з іншими людьми.

З любов'ю безпосередньо пов'язане почуття власної гідності. Якщо ви вірите в себе і впевнені у своїх поглядах, інші люди також будуть сприймати вас таким. Повірте в себе, і світ повірить в вас. Ваша сила відображається в ваших очах, вона написана на вашому обличчі. Якщо ви чітко розставите межі, ніхто не зранить вас більше, ніж ви йому це дозволите.

І, звичайно ж, духовність. Звернення до свого внутрішнього світу наповнить ваше матеріальну життя елементами божественності. Ви будете сильніше відчувати, розуміти і любити. Старання, віддані Богу – це праця, яка, на щастя, приносить великі результати. Молитва приносить відчуття спокою та безпеки, ми відчуваємо себе коханими. Насолоджуйтесь красою створеного вами світу, зміцнюючи шляхом його прийняття свою віру. Подяка народжує смирення і прийняття того, що у вас є. Насолоджуйтеся тим, що вам дано, щоб отримати ще більше.

Що ж, дорога до прекрасного життя довга, але приємна. Творча сила людини, прихована десь глибоко під вантажем думок і серцевих ран, хоче вибратися назовні. Не дайте себе обдурити власним страхам з минулого і теперішнього. Не дайте себе залякати людині, у якої інший шлях. Тільки від вас залежить, чи будете ви наступного ранку дивитися на світ в рожевих окулярах, незважаючи на проблеми та духовні протистояння, або закриєтесь в чотирьох сірих стінах власного „я”. Необхідно заповнити цю порожнечу у вашій душі любов'ю, вірою та надією. І лише потім впустити до неї іншу людину, щоб вона відчувала себе добре з вами, не поневоленою, а просто вільною, так само, як і ви.

Есть множество путей глубокого переживания реальности и пробуждения счастья где-то в глубине сердца. Иногда стоит рискнуть и выйти за границы простой мнимой радости, чтобы сильнее чувствовать и больше испытывать. Примите реальность, думайте позитивно и реализуйте свои желания, чтобы жить полной жизнью.

Є безліч шляхів глибокого переживання реальності і пробудження щастя десь в глибині серця. Іноді варто ризикнути і вийти за межі простої уявної радості, щоб відчувати сильніше. Прийміть реальність, думайте позитивно і реалізуйте свої бажання, щоб жити повним життям.

Автор: Анна Ногай, 2016

Залишіть коментар внизу

 НАЙНОВШИЙ

Представляємо вам шість найефективніших помічників в боротьбі з раком...

Сила створювати і бути сміливим. Життя прекрасне, коли у нас є на нього плани.

Life by you, або кожна людина - творець свого життя.

Модна битва: Українки vs Польки.

Зазвичай, ми сприймаємо кольори як щось, що існує саме по собі – як належне, іне надаємо їм великого значення.

Проблеми з використанням Перекладача Google. Результат абсурдний.

Токсична ли косметика? Чи токсична косметика?

-->

Kольоротерапія. Дивовижний синій.

Армстронг, Іствуд, Тейлор і Свіфт - Або кумедні англійські прізвища

Kоментувати.