LIFE BY YOU

Life by you, або кожна людина - творець свого життя

Що керує людським життям?

автор   писавa СОФІЯ ДМИТРЕНКО   2017
 

Що керує людським життям? Доля, випадок, а може, якась вища сила?

Протягом століть люди намагаються знайти відповідь на це питання. Багато хто переконаний, що доля людини вже десь записана заздалегідь, а життя є лише реалізацією цієї схеми. Інші вважають, що такого поняття, як «доля», взагалі не існує, і що всім керує випадок. Ми не знаємо, як все є насправді, але не можна покладати відповідальність за наш вибір і рішення на долю чи випадок. Людина сама є творцем свого життя, і чим швидше ми це зрозуміємо, тим швидше почнемо змінювати своє життя на краще. Все залежить від наших рішень. Ми створюємо своє життя і тільки ми несемо відповідальність за все, що з нами відбувається. Кожен день ми приймаємо рішення, які формують наше майбутнє. Ми створюємо кожен свій успіх, кожну невдачу, кожну сварку, кожну проблему. Ми самі є джерелом власних страждань і радості.

Існує таке поняття, як «позитивне мислення», тобто позитивне ставлення до життя і людей. Наше мислення дійсно має велику силу і допомагає в досягненні наших життєвих цілей. Квантові фізики стверджують, що думка є хвилею енергії, яка притягує до себе подібну енергію. Іншими словами, позитивне мислення працює як магніт. Якщо ми думаємо позитивно, ми притягуємо до себе позитивний досвід і людей, які думають так само, як і ми. І про це треба пам'ятати щодня. Все, що є нашою реальністю, не просто так з нами «сталося». Ми самі зробили так, щоб це сталося. Ми залучили цю ситуацію в наше життя, тому що вона відображає якийсь аспект нашого внутрішнього світу. Незалежно від причини ситуації, в якій ми опинилися, наша задача – винести з неї урок, отримати досвід і зрозуміти, що думки створюють реальність.

Ми - творці нашого життя, яке є результатом наших думок, дій, намірів та вчинків. Ми самі створюємо свій світ – самі будуємо наші стосунки з іншими людьми, обираємо собі професію, хобі і так далі. Часто ми навіть не усвідомлюємо, що використовуємо свій креативний потенціал для вирішення щоденних життєвих ситуацій. Креативність – це важливий фактор, що сприяє успіху в багатьох сферах життя. Креативне мислення – це мислення, що веде до оригінальних і доречних рішень. Здатність мислити творчо є в кожному з нас, і ми повинні навчитися використовувати їъ для покращення власного життя. Людина наділена свідомістю, здатна до рефлексії над самою собою і може в будь-який момент змінити своє життя. Бути людиною - означає бути вільним у використанні свого креативного мислення і фантазії, вільним у сфері виборів і відповідальним за своє життя. Це потребує роздумів над своїм майбутнім та планування власних дій.

Створення власного життя - процес дуже цікавий і корисний, але є люди, які мають інший підхід. Вони стверджують, що, думаючи про майбутнє, ми просто не можемо зосередитися на тому, що нас оточує, тому вони «ловлять» моменти і дні і живуть згідно концепції «Carpe diem» римського лірика Горація, який у своїх творах наголошував, що треба насолоджуватися теперішнім і не має сенсу думати про майбутній день, тому що думки про майбутнє обмежують нашу радість сприйняття реальності. Так, дійсно, це має сенс, тому що, коли ми живемо, занурені у свої думки про майбутнє, то не в змозі помічати і цінувати оточуючі нас прекрасні речі, і тому не можемо насолоджуватися життям. Якби ми навчилися радіти кожному моменту, то цінували б кожну мить нашого життя. Але, тим не менш, не думаючи про майбутнє, про наслідки, які несуть з собою наші життєві рішення, ми можемо заподіяти собі шкоду.

Ми самі створюємо світ, в якому живемо, а значить, можемо його змінити. Ми несемо відповідальність за своє життя і якщо нам щось не подобається, ми можемо його змінити, виявляючи й усуваючи причини тієї чи іншої проблеми і створюючи щось нове. Давайте почнемо жити в повній мірі і радіти життю!

Life by you - означає мати можливість використовувати свій творчий потенціал для створення власного життя. Наше життя - це наше творіння, і все в наших власних руках. Ми повинні навчитися мислити позитивно, радіти життю, вирішувати поточні проблеми і одночасно планувати своє майбутнє, хоча це і не легко.

Це Ваше власне життя і Ви маєте право його створювати, змінювати і покращувати!

Залишіть коментар внизу

 

 НАЙНОВШИЙ

Представляємо вам шість найефективніших помічників в боротьбі з раком...

Сила створювати і бути сміливим. Життя прекрасне, коли у нас є на нього плани.

Life by you, або кожна людина - творець свого життя.

Модна битва: Українки vs Польки.

Зазвичай, ми сприймаємо кольори як щось, що існує саме по собі – як належне, іне надаємо їм великого значення.

Проблеми з використанням Перекладача Google. Результат абсурдний.

Токсична ли косметика? Чи токсична косметика?

Kольоротерапія. Дивовижний синій.

Армстронг, Іствуд, Тейлор і Свіфт - Або кумедні англійські прізвища

Kоментувати.